Felicia Nasıl Bir Mama??

Akin4886

Felicia nasıl bir mama??

4 CEVAP

Seymaaacaan

Orta

Gizemmii

Besin değerleri açısından orta segment bir mamaymış kullanmadım hiç ama kullanmak çok istedim felicia verirsen ek takviye yapman gerekiyormuş sanırım

tugbatugba80

Biz 1 paket kullandık felicia kuzulu kittenden. Kedim tadını sevdi fakat taneleri mercimek tanesi kadar olduğu için yemekte zorlandı ve paketin sonuna doğru iştahsız yemeye başladı bu yüzden pro choice kitten kuzuluya geçtik biz. Şuan gayet severek ve iştahla yiyor. Icerikleri aynı zaten bu iki mamanın pro choice' nin taneleri daha iyi

golsahyildirim

8 aylık kedim severek yiyor, sıkıntı yaşamadık. taneleri küçük ancak kedim sıkıntı yaşamıyor yerken.😺