Reflex Nasıl Bir Mama

Akin4886

Reflex nasıl bir mama

10 CEVAP

tugbatugba80

Çok kötü eski kedimde ucuz diye almıştım.... oysaki yorumlari da olumluydu ama içeriği iyi değilmiş ve kedimde Aşırı fazla bir tüy dökümüne sebep oldu. Uygun fiyatli olarak Pro Choice 38 Kuzulu ve Pirinçli Düşük Tahıllı Yavru Kedi Mamasını öneririm.

Azra00

Kedimi ilk sahiplendiğimde yaklaşık 3 ay içerik okumayı bilmediğimden ve kedi maması seçme konusunda da cahil olduğumdan kullanmıştım, normalde bence tercih edilesi bir mama değil.

EnfalSena

uygun fiyatlı bir mama istiyorsan prochoice bakabilirsin

Kedisever80

İyi denemez. O fiyatlarda Bonacibo Ve mystic var.

mihriii

kötü

Benim kedim 3 ay bu mamadan yedi sonra kısırlaştırıldı ve çok yagliymis ameliyatı zor geçti dedi veteriner oysa kedim çok zayıf belki de bu mama yüzünden yağlandi jungle ve reflex yediği için ama emin değilim tabiki benim fikrim

idunn

Sakın yedirmeyin ağız kokusu yapıyor. Kedimin gün içerisindeki aktivitesi düşmüştü ve sürekli uyukluyordu. O fiyat aralığında mama arıyorsanız ben appetite kullanmaya başladım bugün. Çok sevdi ve içeriği de çok kötü değil fiyatına göre.

idunn

Jungle da içeriği açısından çok kötüydü. Bir ara almayı düşünmüştük ama birisi appetite önerince onu aldık. Bir markette de tester paketi karşımıza çıktı. İçeriği gerçekten hiç güzel değildi.

Baharsaglar

Venüs'ü sahiplendiğim kişi 'Reflex' kullanıyordu. Ancak veterinerimiz çok kötü olduğunu söyledi o sebeple hiç kullanmadım.

EnfalSena

kesinlikle alma