Arkadaşlar Acil Bakar Mısınız Lütfen

feyzanurkrb

Selamlar. Kuzenim kedi sahipleneceği için taşıma çantamızı ona ödünç vermiştik fakat zavallı kedicik hastaymış ne olduğunu bilmiyorum fakat kediyi geri vermişler sorum şu taşıma kabını iyice yıkasak da hastalık benim kedime geçer mi ben zaten veterinerden dönünce de yıkıyorum içim rahat etsin diye ama size de sormak istedim bulaşık deterjanıyla iyice yıkasak içli dışlı sizce yinede hastalık bulaşır mı?

3 CEVAP

Betullsusam

Banyoda köpükleye köpükleye yıka hiçbir şey olmaz.

Cimbom111

Bn eve baktıgım kedimin taşıma kabıyla sokaktaki hasta canları vete gotürdüğüm çok oldu iyice temizle bir şey olmaz

Riske atma bence