Brit Care Dışkı Kokusu

Siyahiinci

Brit care kullanıp dışkı kokusuna çözüm bulabilen var mı?

22 CEVAP

Siyahiinci

Güncel

Siyahiinci

Belki her kediye etkisi başkadır denemeden bir şey dememek lazım. Benim gibi ilk seferde sakın 7 kg almak gibi bir hata yapmayın :)

wallback21

Ben yeni tahsilsiz serisini kullanıyorum yavru olanını. Geçiş döneminde kaka yumuşaması yaptı sadece şuan çok memnunuz tuvalette de aşırı bir koku yapmadı.

Milovat

Eski mamaya döndük diyen arkadaşlar hangi mamayı kullaniyorsunuz? Gerçekten kafam çok karışık özellikle kısır erkek kedim için...

ZehraBulutt

Biz ndciydik ama artık bütçemiz yetmiyor, şimdi bozitaya geçtik ben memnun kaldım, içeriği de güzel. Olumsuz bir durum da yaşamadık tavsiye ederim.

Zesinnn

Nd kitten kullanıyordum içeriği değiştiği için ama içeriği değiştiği halde kedimde herhangi bir dışkı yumuşaması yapmadı nd yeni içerikli hali, brit yediği zaman hayvanın karnı gurul gurul garip oluyordu bizim ki birde enerjiktir ndden vazgeçmicez anlaşılan

ferhat05

Bir haftadır falan kullanıyoruz dışkıda veya ağzında koku olmadı hiç. Hep aynı kakası. Gayet normal yani. Her kediye farklı etki ediyor demek ki.