Brit Care Dışkı Kokusu

Siyahiinci

Brit care kullanıp dışkı kokusuna çözüm bulabilen var mı?

22 CEVAP

Kevserhaksever

Kediden kediye değişiyor bence arkadaşımla kedilerimize ayni marka kullanıyoruz benim kedimin kokmuyor kakası onun kokuyor. Farklı bir mama düşünebilirsiniz. Ama kendinize yarıyorsa kullandığınız marka hiç değiştirmeyin derim

Siyahiinci

Koku evdekileri rahatsız etmeye başladı. Sanırım başka mamayı deneyeceğim bitince :) Karamın mama ayrımı yok gözlemlediğüm kadarıyla. Çok iştahlı zaten :)

Buketbayraktar

Ben çok uzun süre brit care kitten eski seri kullandım şimdi yeni seri tahılsıza geçtim hiç koku sorunu yaşamadım açıkçası

cerenruya

Brit care de koku ve yumuşama olmuştu. Asla yaklaşmam bir daha bu markaya. Eski mamasina dönünce düzeldi hemen.

ZehraBulutt

Brit care çok fena kokutuyor ya hem de yumuşatıyor kakayı, eziyet gibi bir mama. İçeriği güzel olabilir ama kedi üstünde etkisi hiç güzel değil.

Siyahiinci

Demek tek problem yaşayan ben değilim. Brit care aldığıma bin pişmanım :(

Milovat

Ben de çok merak ediyorum nd kullanıyoruz hala mamasinin bitmesini bekliyorum brit kaka tüy kusma gibi sorunlar yaratıyor mu? Kullananlar memnun mu? Memnun değilse ne kullanacağız gibi bir sürü soru var kafamda

HillB

Ben de Brit Care aldım, tek problemimiz kakanın yoğun kokması. Sanicat kullanıyorum kum olarak, temizlerken kokusu geliyor bir tek.

Ben Brit Care kullanmıyorum ama mama değişikliğinden dolayı kedimin tuvaleti normalden ağır kokuyordu, kedi tuvaletine alışabilsin diye üstünü çıkarmıştık. Onu takınca koku çok azaldı. Sadece temizlerken ağır koku yayılıyordu. Temizledikten sonra odaya oda parfümü sıkıp, kediyi odadan dışarı çıkarıp pencereyi açıp havalandırıyorum. Ve eğer kokusuz kum kullanıyorsanız bebek pudra kokulu kumu önerebilirim.

Zesinnn

Brit care yeni serisi kitten almıştım kedimin dışkısı yumuşama oldu ağız kokusu arttı ve dışkısı öyle kötü kokuyordu ki eski mamaya geri döndüm yüzüme doğru esneyince asit salgılıyordu sanki öyle kötü kokuyordu. Zaten istiyerek yemiyordu elinde 2 kilo mama kaldı sokak kedilerimde yemiyor içeriği güzel ama gördüğüm olumsuz etkilerden dolayı eski mamaya geri döndüm

Zesinnn

Brit care yeni serisi kitten almıştım kedimin dışkısı yumuşama oldu ağız kokusu arttı ve dışkısı öyle kötü kokuyordu ki eski mamaya geri döndüm yüzüme doğru esneyince asit salgılıyordu sanki öyle kötü kokuyordu. Zaten istiyerek yemiyordu elinde 2 kilo mama kaldı sokak kedilerimde yemiyor içeriği güzel ama gördüğüm olumsuz etkilerden dolayı eski mamaya geri döndüm

Siyahiinci

İştah konusunda bir problem yaşamıyoruz. Gayet güzel yiyor. Kullandığım tuvalette kapalı tuvalet. Buna rağmen dışkı yaptığında her tara koku yayılıyor direk gidip temizliyorum. Dışkı rengi öncekine göre daha koyu ve dediğiniz gibi bir tık yumuşak. 7 kg luk paket almıştım. Bittiğinde sanırım ben de bir daha brit care yaklaşma konusunda geri adım duracağım

Siyahiinci

Forumda kullanan kimse yok mu?
Fikirlere de açığım

Kevserhaksever

O halde sorun olmayacaktır kademeli geçiş yaparsınız:))

simal8

Brit Care'den memnun musunuz? Ben sahipleneceğim yavru için kullanmak istiyorum. İçerik olarak baktım iyi sanırım değil mi? Kullananlar yazarken sorayim dedim :)