Pro Choice Nasıl Bir Mama

Akin4886

pro choice nasıl bir mama

3 CEVAP

tugbatugba80

*Pro Choice 38 Kuzulu ve Pirinçli Düşük Tahıllı kedi maması *

15 gündür kullanıyoruz kedim gayet sevdi orta içerikte bir mama. Fiyat olarakda gayet iyi. Tane boyutu ne çok küçük ne çok büyük o da güzel.
Etkilerine gelecek olursak... kedimde felica kullanirken bir ağız kokusu vardı bu mamaya geçince o da geçti. Tavsiye ederim.

Gizemindostu

Fiyatı uygun, içeriği orta kalitede. Bende bir ara kullanmıştım, severek yiyorlar. Fiyatına göre kaliteli bir mama olduğunu düşünüyorum. Önerilebilen bir mama :)

jskakakaka

Yavru maması dışkıda koku yaptı