Kedim Sizce Hasta Mı?

catlover17

5 aylık kedim farklı aromalı bir mamaya geçtiğimizden beri iştahsız. fakat çok az yaş mama karıştırdığımda ya da suyla ıslattığımda iştahla yediğini fark ettim. ama yaklaşık 2 hafta normalde yediğinden çok daha az yedi veterinerimiz alışacağını söyledi. yalnız birkaç gündür kedim burnundan hızlıca nefes verme sesi gibi bir ses çıkarıyor. günde 1-2 kez de hapşuruyor. immun 44 şurup takviyesi yapmaya başladım. devam ederse veterinere gideceğim fakat şu anlık gitmek istemiyorum çok kalabalık olduğundan bir şey bulaşır diye, sizce ciddi bir durum olabilir mi?

6 CEVAP

Neden eski mamaya dönmüyorsunuz? yeni mamasına karşı alerjik reaksiyon gösteriyor olabilir.

idunn

Hangi mamayı kullanıyorsunuz?

catlover17

eski mamasına döndüğümde onu da yemedi maalesef o şekilde, diş çıkarma döneminde de olduğundan hafif ıslatarak yemesini sağlıyorum şu an. asıl kafama takılan hareketleri kakası gayet normalken nefes verme sesi :(

catlover17

n&d tavuklu narlı kittendan n&d ocean kittena geçtik :)

Gastronom

Hapsiriginda sümük var mı

catlover17

yok hayır burnunda sümük olmuyor hiç