Merhaba Kedime Royal Canın Ve Hılss Balikli Kedi Mamasini Karstirip Versem Bir Sakincasi Olurmu

Nidamm

##mama kariştirmak zararli olurmu

2 CEVAP

Oqrenerde06

çoğu zararlı diyor ama çoğu kedi besleyen profesyonel insanlar da karıştırarak kullanıyor ben de arada nd felicia karıştırıyordum kedım çok iyiydi şuan tek nd kullanıyorum allerjı sorunu yaşıyoruz hapşırıyor ondan kaynaklı mı değil mi tam anlayamadık 5 kg ı alınca bu sorunu yaşadık diyeceğim o ki bence karıştırmanız da bır sorun gormuyorum.

bokcuk

Kalitesiz mamalar içeriklerini detaylı bir şekilde yazmazlar. Royal Canin de bunlardan biri. Yaş mamalarında dahi hangi etten ne kadar kulandıklarını yazmazlar. O yüzden bence royal canin kullanmayın. Hills'de de karbonhidrat oranı çok yüksek diye hatırlıyorum. Bence bu mamaları kullanmayın. Aynı fiyat skalasında daha kaliteli ürünler bulabilirsiniz diye düşünüyorum.