Üst Kat Problemi

ezgcn

Merhaba bizim evimiz 2 katlı kedimiz hem merdivenlerden düştüğü hem de sürekli bir yere saklanıp gelmediği için ilk haftalar üst kata çıkartmadık. Fakat bizim yatak odalarımız yukarıda artık bizimle yatmasını istiyoruz. Bunun için yukarı kata da ayrı mama su kabı ve kum koymak gerekir mi nasıl yapmalıyız

2 CEVAP

Superisi814

Merhaba,
Ben de katlı bir evde oturuyorum. Kedim için üst katlarda da su var.. Tavsiye ederim..

ezgcn

Peki kum kabı koymak gerekir mi gece tuvaleti geldiğinde o karanlıkta aşşağı gidip yapar mı