Kedi Kumu Hakkında

ada2014

Merhaba kedime pro line pudra kokulu kumunu kullanıyordum. Şimdi lavanta kokulu olandan aldım ama tuvaletini yapmıyor. İçine girip kumu eşeliyor ve çıkıyor. Kum kabının dışındanda patisi ile eşeliyor miyavlıyor ama yapmıyor. Neden olabilir yada nasıl alıştırabilirim.

2 CEVAP

TinaTina

Kokusu veya bir sey onu rahtsiz etmis olmali, kademeli olarak yeni kuma gecmeyi deneyin bence

Cimbom111

Yeni kuma geçince eski kumundan çok az olsun belki yabancılık çekıyordur kendi kokusu olursa daha rahat yapar
Ayrıca bn proline portakal kokulu kumu kullanıyorum deneyebilirsiniz