Kocaeli Belediyesi Veteriner

Salihaylmz

Kocaelide belediye veterinerliğine giden veya başiskele belediyesi veteriner kliniğine gitmiş olan var mı acaba?

7 CEVAP

hikmet987

pauster var izmitte biraz pahalı ama çok iyi ameliyatlık durumu yoksa belediyeye götür küçük sıkıntıysa

Kedimseker

Ben gittim fakat pek memnun kalmadım etraf pis ve bakimsizdi ben izvet veterineri öneririm fiyatlar uygun ve sıcakkanlı bir yer eğer Kocaeli'de yaşıyorsanız bulvarda birçok veteriner var.

Kedimseker

Ben gittim fakat pek memnun kalmadım etraf pis ve bakimsizdi ben izvet veterineri öneririm fiyatlar uygun ve sıcakkanlı bir yer eğer Kocaeli'de yaşıyorsanız bulvarda birçok veteriner var.

Sudekilic

Belediyeye hiç getirmedim ama sokakta baktığım birkaç kedi için tedavi etsinler diye çağırmıştım öyle gelip alıyorlae kediyi bir daha geri getirmiyorlar ama evde baktığımız kedileri belediye veterinerlerine ücretsiz getirebiliyor muyuz bunu bilmiyordum

Sudekilic

Belediyeye hiç getirmedim ama sokakta baktığım birkaç kedi için tedavi etsinler diye çağırmıştım öyle gelip alıyorlae kediyi bir daha geri getirmiyorlar ama evde baktığımız kedileri belediye veterinerlerine ücretsiz getirebiliyor muyuz bunu bilmiyordum

Salihaylmz

Gölcükte yaşıyorum normalde degirmendere veterinere götürüyorum iyi bir veteriner pek uygun değil ama seviyoruz ilgililer. Ama aşı fiyatları çok yükseldi o yüzden en azından bir kaç aşısını uyguna belediyede yaptırsam benim için daha iyi olur diye düşünmüştüm:(

Salihaylmz

Yani aşı yaparlar mı belediye veterinerliğinde