Sokak Kedileri İçin Dost Pati Markasını Önerir Misiniz?

AlpMordecai

Migros'un kendi markasıymış yanılmıyorsam. Dost Pati ismi ve içeriği ekte paylaştığım gibi yazmışlar. Çok ekonomik, sokak hayvanları için üretiliyormuş. Markette karşılaştığım biri şiddetle tavsiye etti bu mamayı bana. Bu hafta için 10 paket aldım, 22 Tl'ye denk geldi. Sokaktaki kediler severek yediler. Hatta evde ProPlan kalmadığında kargo eve gelene kadarki 1 günlük süreçte kedime de verdim ancak o zaten yemek seçmiyor (bu konuda şanslıyım). Fakat yine de yüzde yüz emin olamıyorum. Bu mamanın bir sakıncası var mı sokak hayvanları için veya bahsettiğim şartlarda kedime vermemde. Whiskas veya Friskies gibi tehlikeli bir mama olmasın da. Sizin bilginiz var mı bu mama hakkında?

1 CEVAP

burcingltkn

ben sokak kedılerıne enjoy 15 kg alıyorm 120 tl ye çok severek yiyorlar benım kedım cok secıcı arada o da yiyor ekonomık ve tavsıye ederım