Son Zamanlardaki Korkusu

Drawhel

Merhabalar, öncelikle cevap verecek ve bakan arkadaşlara iyi geceler diliyorum. Geçenlerde evimize misafir geldi küçük bir de çocuk vardı, kızım masanın altında duruyordu çocuk birden masanın üstüne çıkıp elleriyle vurmaya başladı kızımı aldım ama korkuyor hala, çok sakin oyun oynamıyor, yemesi içmesi tuvaleti normal ama daha durgun ve daha korkak oldu sevmek için yanına gidiyorum kaçıyor, oyun oynatırken oltasını hareket ettiriyorum kaçıyor... Bu durumda ne yapabilirim? Nasıl düzeltebilirim? Evde sakin yaklaşıyoruz, oynuyoruz seviyoruz ama hala o psikolojiyi atamamış durumda maalesef... Öneriniz varsa uygulamak isterim. Şimdiden teşekkürler.

1 CEVAP

Kevserhaksever

Bence bir süre kendi haline bırakmakta fayda var. Bazen bu şekil dönemler olabiliyor. Misafir stresi zaten kedi için sorunken çocuk terörü ile daha kötü olmuş 🙂 zamanla düzelecektir.