9 Aylık Kedi Kısırlaştırma Ve Gelişimi

emirhanaydin

9 aylık kedimi kısırlaştırıcam ama gelişiminde bir sıkıntı olur mu ?

11 CEVAP

Kevserhaksever

8 aylıkken kisirlastirdim maşallahı var şuan.

Drawhel

Hayır olmaz, aksine daha iyi olur.

Siyahiinci

Ben 6 gün önce kısırlaştırdım 9 aylık kedimi. Kızgınlık belirtilerini gösterip duruyordu daha bekleyemedim.

emreovec

Tam zamanı gelmiş.

Gmz91910

7.ayda kisirlastiracagm erken mi olur acaba

Bikedi

6 aylikken kisirlastirdim. Su an on aylik ve aslan gibi masallah

emirhanaydin

Kisirlastirdiktan hemen sonra kisir mamasina gectiniz mi

hugras

Ben 8 aylıkken kısırlaştırdım, bir sıkıntı olmadı, zamanı gelmiş

Kevserhaksever

Bir süre normal mama kullandım ama 2 ay falan sonra kisir mamaya gectim

Irms

7 aylıkken kısırlaştırdum tosun gibi şu an

Kedinin gözüne lazer tutma alakasız ama profilde gördüm yapma!