Gimcat Derma Sensitive Skin Tüy Sağlığı Destekleyici Kedi Macunu

gato

Tekir kedim korona pozitif olduğu için bağışıklık sistemi düşük. Korona FİP'e çevirmemiş Allah'tan. Her gün Phytomins kullanıyoruz.Şimdi mevsimsel tüy dökülmesi oldu. Veteriner Zoovital in macununu verdi,ama yemek istemiyor.Tüyleri güçlensin diye Gimcat Derma Sensitive Skin Tüy Sağlığı Destekleyici Kedi Macunu almak istedim,ama sadece british ve siyam kedi sahiplerinin satın aldığı yazıyordu yanında. Tekir kedilerde kullanılmaz anlamına mı geliyor acaba? Önerdiğiniz güvenilir biyotin ve çinko içeren vitamin var mıdır?

7 CEVAP

Ecemecme

Bize veterinerimiz zoetis vmp vitamin tabletini vermişti, yutturmak zorladığı için aynı ürünün macununu aldım internetten. Memnunum... Gimcat dermayı bende kullandım ama ilk kez duyuyorum british ve siyam için olduğunu. Farketmeksizin kullanılabilir diye düşünüyorum.

mihriii

kullanılır tabii ki

gato

Evet vedavet ürünü.Veterinerden alabiliyoruz sadece, net fiyatını hatırlamıyorum.Başka ürünlerle birlikte almıştım. İçinde 150 tablet var. Günde birden 150 gün gidiyor. Bazı dönemlerde Kasım Aralık Ocak 'ta günde 2 tane kullandık.

gato

Teşekkür ederim.

mihriii

phtomins dediğiniz veda'nın ürünü olan demi ne kadara aldınız ne kadar süre gidiyor

mihriii

çok sağolun

Nazliig

Gimcat'in nacununu kullandım daha önce, memnunum. Hatta en favori macunlarımızdan biri :D bu sitedeki ürünlerde bazı cinslerin kullandığı yazıyor evet. Daha çok satın alan kişilerin petleriyle alakalı sanırım. British ile siyam yesin, tekir yemesin diye bir şey yok yani.