Kedimin Ses Tellerinde Sorun Var Gibi Sesi Çıkmıyor

Akgulertut

Arkadaşlar 10 aylik kısır dişi kedim var ama miyavladigi zaman falan sesi hiç çıkmıyor nerdeyse bazen hiç duyulmuyor kısık sesle çıkıyor yada biz usutunce nasil sesimiz az ve değişik çıkıyor onunkide hep oyle6ablamin kedisi benimkinden küçük olmasına ragmen miyavlayinca falan cok sesi çıkıyor ama benim kızımın bazen sesi hic çıkmıyor agzini açtığını goruyorum sadece sesi hiriltili gibi

3 CEVAP

Superisi814

Merhaba,
Ares de öyle , sessiz bir kedi, açken sen sen değilsin hesabi sesi yükseliyor bir de kavga etmek icin. O cikarttigi sesler ürpertici 😊Bu kedinin karakteri ile alakali bir durum.Bazi sokak kedilerim ciğirtkan gibi , birinin adi bu yüzden Mi, bazilari da dilsiz gibi..Fazladan örneklerle gönlünüze su serpilmiş olsun.

burcingltkn

ben kedımde benzer bı durum yasadım önce sesı kısıldı sonra hasta yattı usuttugu ıcın gıtmısstı

hikmet987

tekirlerde olur bu bi gece uyumayıp izle benim tekirimdede oluyor kızgınlıkta ve gece miyavlıyıp değişik sesler çıkarıyor daha önce sahte gebelik yaşıyanlardada olur