Çapaklanma

Misisimi

Kedinizin gözlerini nasıl temizliyorsunuz, gün içinde olan çapakları vs.? Ben pamuğa dr.animal spray sıkıp temizliyorum.

7 CEVAP

Kevserhaksever

Ya Allah diyerek atlıyorum üstüne 😂😂
Çapak olmuyor benim kedimde ya genelde. Olunca da elimde alıyorum hemen

Pashaoglum

Her gün akşam sıcak su ve pamukla temizliyorum. Çapaklanma bazen yogun oluyor, o zaman borik asitle siliyorum, sonra sıcak su temizliyorum, en son trixienin temizleme sütüyle siliyorum. Benim kedimin göz akıntısıda oluyor borik asit onada iyi geliyor.

Kevserhaksever

Minicik dişleri mumla arayacaksınız 😂😂

Misisimi

Demeyin öyle :( Eğitmeye çalışıyorum, iyice dikleniyor. İlerde ne yaparım bilmiyorum🥲

Azra00

Genelde gün içerisinde kendisi temizliyor ancak benin de gözume çarpınca ben de elimle aliyorum. Temizleme kinusunda da crystalin ağız göz kulak temizleme losyonunu kullaniyorum hem kulak hem de göz icin.

alabalik32

Bazen elimle alıyorum. Bazende nemli pamukla.

Misisimi

Hahaha😂😂 Ben de atlıyorum ama minicik dişlerini kullanarak hem ısırıyor hem de her yerden kaçıyor ;(