Kedım Cumartesı Yola Cıkacak

BENU

KEDIM CUMARTESI GUNU YOLA CIKACAK ONU BAYILTACAK BIR ILAC ISTIYORUM KEDIM 4 YASINDA 9 KILO NASIL BIR ILAC ALMALIYIM MARKA VERIRSENIZ SEVINIRIM YOLCULUK 13 SAAT SURECEK

3 CEVAP

Luckyssss

Cunku zaten gunun yarisi bide dili dislerinin arasina sikistirabilir nefes almasi zorlasabilir Allah korusun ya disleri dilini kesebilir pek onermiyorum uyutmani

Nayeli

yol çok uzunmuş:(
nerde seyahat edecek ki? neyle olacak yolda. 13 saat inanılmaz uzun bir süre?! bayıltacak bir şey zaten veremezsiniz! ancak sakinleştirebilirsiniz. bunu da veterinerinizle görüşmelisiniz. sağlık durumuna göre size yönlendirir

Luckyssss

Ben köye giderken kopegimi hava alan bölmeye koymuslardı her mola da cikardm gezdirdim hava aldirdim su filan verdim 13 saat cok buyuk bisey yaa su ve mama olayi nasil olcak bide bayiltilmasini pek dogru bulmuyorum aslinda ben yaa