Kedi Kumu Öneri

frknkurtt

Mırmır ve proline'ın kokusuz ve lindocat'in sabunlu olanını denedik. Mırmır ve proline aşağı yukarı aynı, mırmırın tozlanması bir tık daha iyi. Lindocat alerji yaptı, lindonunda tozlanması ve dağılması diğerlerine göre daha iyi. Bu fiyat aralığında kokusuz, tozu az başka hangi markaları önerirsiniz

4 CEVAP

Vancat aktif karbonluyu öneririm ben memnun kalmıştım

mishapamuk

eczacıbaşının pisi pisiydi sanırım diğerlerine nazaran daha iyiydi ancak çam peleti en iyisi. çok şüpheyle yaklaşmıştım ama iyiki geçmişim.. şiddetle önerim

Maumau

Alerji yaptıgını nasıl anlafınız

frknkurtt

Hapşırma başladı. Tekrar kokusuz koyduğumuzda düzeldi