Bu Tatli Kizin İrki Nedir Acaba? Bakar Misinizzz

Catlov3

Bana calico veya tekir kedi gibi geldi ama calico kedilerinin gozlerinin yesil renk oldugunu biliyorum benim kedimin sari sizce nedir?

6 CEVAP

Drawhel

Kedinin cinsi tekir, rengi calico. Calico cinsinin ismi değil arkadaşlar kürkündeki renge calico denilir. Tıpkı sarman, tuxedo kediler gibi.

Kedisever80

Tekir gibi

ka06

Calico cinsi sans ugur bereket kedisidir cins kedidir yurtdisinda icretli satilir hatta . Bende de var cogu calico kedisi disidir . Size şans uğur getirsin :))

Gizemindostu

Tekir ile calico kırması olabilir. Ama çok güzel, tüyü kadar ömrü olsun :)

hikmet987

tekir calingo

Gmz91910

Cok guzel bir kizz cinsini bilmiyorm ama özel bir kedi gibi duruyor:)