Kedim Patisi Yandı

Arkadaşlar merhaba ben 2 dk arkamı döndüğümde kedim sobaya dokunmuş deri kısmında bir şey yok ama Patisindeki tüyü kahverengiye dönmüş birazcık canı acımıyor ses vs çıkmadı ne yapabilirim?

5 CEVAP

Tüyü yanmış birşeyi yok derisi yansaydı viyaaaaak diye çığırırdı canı acımamış merak etme ama çok dikkat etmen lazım sobalı odaya sokma bence bak Allah muhafaza yakar bir taraflarını

Evet evet geçti sonra çok teşekkür ederim şimdide alt dudağında şişlik var ben anlamadım nasıl geçirecem

deniznergis

mama ve su kabı plastikmi

Yok değil yani bu metal olanlar var ********dan almıştım Bayadır da kullanıyorum yeni başladı bu ağızdaki yara