Zeytin Hastalığı

Gamzeoa

Zeytine bayılıyor tabaktaki kabına kadar yalıyor yerlerde yuvarlanıyor zeytin için siz de böyle oluyor mı

5 CEVAP

Gizemindostu

Evet bazen zeytinler çok yağlı ve tuzlu olabiliyor, fazla abartmamak lazım :) benimkilerde çok seviyor ama pek vermiyorum.

Pashaoglum

Normalde çok seviyorlarmış sizin ki normal yani ama benim ki nefret ediyor, aşırıya kaçmadıktan sonra bi zararı yok diye biliyorum.

Zeytinin içindeki bi maddenin kokusu onlari deli ediyo yemesine bile gerek yok yere zeytin dusse o kokuyu alsa catnip sıkmışşın gibi yerde yuvarlanıyo bizimkisi. Ama dikkat edin çekirdeğini yemesin. Bizimkisi yemisti baya sıkıntılar cektik

Anonymus179224

Zeytin, kedileri cezbeder ama fazla yağlı ve tuzlu olduğundan aşırıya kaçmamakta fayda var :)

baranertaga

Benim bir tanıdığımın kedisi vardı eskiden o da zeytini yerken çekirdeğini insan gibi çıkarırmış