Siyah Zeytinle Yeşil Zeytin Farkı

damlayilmaz

Bir farkı var mı arkadaşlar? Hiç ummadığım şeylerden ummadığım şeyler duyunca sorma gereği hissettim, biraz komik oldu ama ne olur ne olmaz

11 CEVAP

Cansunurk

Bu sitede neden bazıları tersleyerek cevap veriyor anlamış değilim. Kendi minik dostlarımız için en ufak şeyleri bile merak ediyoruz. Hoşunuza gitmiyorsa sorular, görmezden gelebilirsiniz ve bu da bir seçenektir.

Bu arada benim kedim siyah zeytini daha çok seviyor oynamayı. :)

Gizemindostu

Boş verin Damla hanım. Burası serbest bir platform, bir evcil hayvan sahibi olarak söylüyorum; dünyadaki en saçma soruları bile merak ediyorum. Özellikle miniklerimizi çok sevdiğimiz için fazla merak etmek, endişelenmek de normal bir durum :) çok rahatsız olan varsa okumasın soruyu o zaman. Bana da bazen garip sorular denk geliyor veya kavga çıkan sorular. Cevap vermiyorum bu kadar basit. Benimkiler ayırt etmiyor siyah zeytin, yeşil zeytin fark etmez hepsini yiyebilirler yani :D

damlayilmaz

Çok teşekkür ederim düşünce ve kibarlığınız için 😊 hepinizim yavrularına afiyet olsun 💞

Fsena

Bizimki ikisinide yiyo valla.Bıraksak süpürcek hepsini :)

damlayilmaz

İkisini de deneyip tarafımızı seçelim o zaman 😋😌

Drawhel

Hanımefendi, buraya Google üzerinden giriyorsunuz, sorduğunuz soruyu Google sorarak cevap bulabilirsiniz. Burası yavrularımızın hareketleri, sağlıkları gibi şeyleri sormamız için olan bir platform.

damlayilmaz

Vov, kedim için soruyorum kendim için değil? Haddinizi bilmenizi tavsiye ediyorum.

damlayilmaz

Bir kere verdim sadece. Sonrasında aklıma bile gelmedi az önce başlık görünce hatırladım. Faydası yokmuş, zararı da yokmuş aynı şekilde. Yarın tekrar vereyim diyorum. Olur ya biri ishal yapar başka bir şey olur diye sizlere sorayım dedim.

sshiva

Siyah zeytin favorisi, yeşil zeytinin yüzüne bile bakmıyor

ZehraBulutt

Yeşil zeytin çok tuzlu olduğundan hiç vermedim ben, tuzsuz siyah zeytin nadiren veriyorum.

damlayilmaz

Ben de nadir veririm diye düşünüyorum 😊