Dısarida Kedi Sevsem?

Ezokoc

Disarida besledigim kediler oluyor yada bana yanasmak isteyen mantar vs kedi gribi varsa evcil kedime bulastirirmiyim diye cok korkuyorum. Sahiplendikten sonra bu dusuncemden dolayi dışarda bi kediye elimi vuramiyorum yanlismi dusunuyorum yoksa dogruu bi fikri olan yazabilirmi

4 CEVAP

Sevdikten sonra elinizi kıyafetlerinizi yikadiktan sonra bi sey olmaz

ZehraBulutt

Eve gelince elinizi yıkarsınız bir şey olmaz.

SerraYanmaz

Eve gelince kedinizle temas etmeden bacağa sürtünme vs dahil kıyafetlerinizi değiştirip ellerinizi yıkarsanız bı şey olmaz

emreovec

Viral bir taşıyıcılık yapmazsınız ama parazit taşıyabilirsiniz.