Kedim İçteniçe Miyavlıyo

Tknmz4

Fitil 9 aylık mavi rus. Mart ayı boyunca içten içe acıklı acıklı miyavladı hala da miyavlıyo gecesı gunduzu yok daha önce hiç karşılaşmadım. Mart ayının verdıgı bişeymi uyuymuyo bile

4 CEVAP

cute_catTR

bir veterinere götürün bence. ama şimdi bede internetten araştıracağım buna emin olun :)

cute_catTR

Sizlere ilk önce bilimsel olarak kedilerin çocuk ağlamasına benzer miyavlamalarının nedenini açıklayacağım Mart ayı kedilerin çiftleşme dönemi olduğu için erkek kedilerin bu sesin çıkarma nedeni dişi kedilere varlıklarını belli etmeleridir. Dişi kediler ise kızgınlık dönemin'de bağırarak ilgi beklediklerini ve çiftleşmeye hazır olduklarını bildirmektelerdir. Evet bilimsel açıklamalar bunlar.

polo

şubat ayıda bizim evde öyle geçti özellikle geceleri uyku yüzü görmedik çok mutsuzdu şubat sonu kısırlaştırdık bir haftada herşey degişti gece gündüz gayet mutlu huzurlu oyuncu bende hayvana eziyet etmeden eger uygunsa veterinere götürüp kısırlaştırın çünkü yakında eve işemeye başlayacak

Duman14

Kısır mı?