Acana Mı N&D Mi?

Nehir9

Anket

N&D
(13 oy)
Acana
(28 oy)
Diğer
(3 oy)
Toplam (44 oy)

Bu aralar n&d marka mama hakkından çok kötü yorum gördüm. Bu yüzden değiştirmek istiyorum. Acananın içeriği iyi gibi geldi. Sizce nasıl? Yavru mamasını kullanacağız. Başa ne kullanabiliriz ?

13 CEVAP

Anonymus179224

Aslında protein oranı açısından bakıldığında N&D daha iyi. Ayrıca internetten N&D ve Acana karşılaştırmasına baktığımda N&D hakkındaki yorumlar ve puanlamalar çok daha iyiydi. (Kullandığım kaynak: https://allaboutcats.com/ ve tabii bazı başka siteler 😌) Biz şu anda Acana kullanıyoruz, N&D’ yi sevmedi bizim paşa:) Yani aslında imkanım olsa N&D kullanırdım sanırım ama artık bunun üzerinde daha fazla kafa yormuyorum çünkü çiğ beslenmeye geçiş kararı aldım 😌

emreovec

Acana ve Orijen mama piramitinin en tepesinde bulunur.

Anonymus179224

Size tavsiyem hangi markayı kullanırsanız kullanın arda bir başka iyi bir markayla dönüşümlü olarak kullanın, tek mir mamaya yapışıp kalmayın. Şu anda N&D’ de bazı sıkıntılar yaşanıyor o nedenle Acana kullanmanızı öneririm. Sıkıntı çözüme kavuşturulduktan sonra da bu iki markayı dönüşümlü olarak kullanabilirsiniz :)

Nehir9

Hepinize tek tek çok teşekkür ederim. Bu akşam sipariş edeceğiz. Bizim ufaklık 10 aylık yani çok küçük değil. İkinci olarak n&d içeriğini toparlarsa dönüşümlü olarak kullanmayı düşünüyoruz.

sforselin

Acana'nın tahılsız serisini de kullanabilirsiniz aslında. Yavru maması, kısır maması falan sonradan çıkardıkları düşük tahıllı versiyonları. Tabii kediniz çok küçükse yavruyu tane boyutundan dolayı daha çok sever diye düşünüyorum.

Silasen

Nd satılan marka mamaları büyük farkla geçer ama acana tokatlar diyorum

anjq

Acana kullanıyorum, kedim de bende memnunuz

emiragacci

kediden kediye değişir ama acana first feast kedimde tüy dökümünü arttırdı

Kedisever80

N&D daha iyidir.İçerik Olarak bir tık daha az iyi olsa da Hem acanadan daha profesyonel hem de Daha yüksek besin değerine Sahip.

Anonymus179224

Acana’ nın en yüksek proteine sahip modeli %37 protein içeriyor. N&D’ nin EN DÜŞÜK protein oranına sahip olan modeli %42 protein oranına sahip ve bu oran %46’ ya kadar çıkıyor. Yani arada baya bir fark var. Bu yüzde aralarındaki balık ya da et oranı arasındaki fark değil, net protein farkı! Ama şu anda dediğiniz gibi bazı sıkıntılar yaşanıyor o nedenle bilemiyorum:/

Badismom

Acana kullanın derim, biz kullanıyoruz ve çokta memnunuz :)

hugras

n&d deki son olumsuzluklardan sonra kedim her zaman yedigi n&d tavuklu narlı kısır mamasından yeni aşdığımı ağzına sürmedi, acana indoor entre sterilized aldım onu da yemedi, orijen aldım yemedi..son çare brit care tavuklu sterilized aldım saldırdı.. galiba bizimki tavuklu harici yemiyor.

ahmetzz

Kesinlikle N&D daha i Acana Benim Gözümde Vasat bir mama Hele Orijenin Ne Vitamin eklemesi var Ne taurin