Hayvanlara Kiyafet Giydirip Sacma Sapan Hale Sokmalari Hayvanlarin Psikolojisini Bozarmı Sizce ?

6 CEVAP

Havanese_Siri

süs amacıyla giydirmek yanlış ama bazı cinsler soğuğa dayanıklı olmadığı için kışın soğuk günlerde özellikle dışarı çıkarırken giydirilmesi gerektiğini düşünüyorum

cute_catTR

bence bozabilir. kedi olmaz yalanma ihtiyacı var köpek kaşınmak istese nasıl kaşınacak doğal hayatları varken neden gidip kıyafet giydirirsin anlamıyorum?

Duman14

Kedilere zaten kıyafet giydirilmez çünkü sürekli yalanma ihtiyacı hissederker köpeklerede giydirenler var ama ben yanlış buluyorum bırakalım doğalarını yaşasınlar

Kratos66

Hayvanlara eziyet ediliyor gibi geliyor bana asil ortamlarindan hayvanlik bilincinden uzaklasiyolar gibi geliyor

rabiaari

Bozmaz dersek giydirecekmisniz anlayamadim?

Luckyssss

Ben tras ettigimde kullaniyorum cunku kullanmak zorundayim beyaz tuylunoldugu icin güneşi cok cabuk cekiyor ve derisini mahvediyor o yuzden kullanmak mecburiyetinde kaliyorum