Kedime Orta Fiyatlı Mama Arıyorum

Tekirvenusi

Herkes proplan royal canin gibi pahalı ama sağlıklı mamalar kullanıyor ben kedime daha uygun fiyatlı ama çokta sağlıklı bir mama arıyorum öneriniz var mı
(Mystic veya reflex iyi mi)

2 CEVAP

NSukun

Mystic içerik olarak güzel fakat her kediye iyi gelmiyor benim bir kedime iyi geldi diğerini ishal yaptı küçük paket veya numune alıp deneyin ishal yapmazsa devam edin güzel bı içeriğe sahip. Ayrı mama yedirme ihtimalim olmadığı için profine almaya başladım ama artık onların da fiyatı çok arttı proplandan yüz lira falan farkı kaldı uygun mama bulmak hiç de kolay değil. Reflex hakkında bilm yok

golsahyildirim

Felicia, Prochoice, Bonacibo gibi mamalara bakabilirsiniz💛 Bu sitede Felicia ve Prochoice testerları satılıyor.