Kısırlaştırma Ameliyatı

kaanpolat

Herkeze merhaba yarın kızımı kısırlaştırma ameliyatı olacak ama çok endişeliyim kısırlaştırma ameliyatında kedinin ölme riski varmı? Yani aslında belediyeler aklıma geliyor biraz rahatlıyorum ameliyatını pupilla veteriner kliniğinde yaptıracağım bu veteriner kliniğinde ameliyat ettiren varmı daha önce

4 CEVAP

Merhaba 2 gün önce dişi kedim kısırlaştı sabah 10 gibi oldu ameliyat akşam 10 da eski haline gelmişti. Merak etmeyin kısırlaştırma ameliyatı riskli ameliyatlardan değil.

rica ederim, sadece iştahsız olabilir ya da kabızlık yaşayabilir birkaç gün ıslak mama verirseniz iyi olur

kaanpolat

? ¿??

kaanpolat

Çok teşekkür ederim