Uygun Fiyatlı, Güvenilir Mama Sitesi

damlayilmaz

Merhaba arkadaşlar yine ben :)
Uygun fiyatlı daha önce alışveriş yaptığınız mama sitesi öneriniz var mı ? Fiyatlar çok değişkenlik gösteriyor.

11 CEVAP

mihriii

p e t z z s h o p

Misisimi

*********’a baktım da bayağı güzel indirimler var. @mihriii güvenilir değil mi? Hemen almak istiyorum.

Misisimi

@mihriii p e t z z s h o p

mihriii

evet ben matisse kitten aldım 10 kilo 300 liraydı indirimdeydi ve ona rağmen son tüketim tarihi yakın değildi hızlı da geldi ben memnub kaldım

suledoruk

M a m a c ı t e y z e

AlpMordecai

Petlebi'yi kullanıyordum ama Proplan Kitten 1.5 kg stoğu yenilenmedi hala. Sanırım bu kez ben de başka siteye geçeceğim.

Tekirvenusi

Mamanette

damlayilmaz

Ma ma cıt eyz ed en alışveriş yaptınız mı?

anjq

ben petlebi kullanıyorum

damlayilmaz

Kampanya olduğu zaman petlebi çok mantıklı oluyor, üstelik hediyeleri de var 😊 teşekkür ederiö

selinlilaaa

a m a zzondan alıyorum ben uygun oluyor