Kedim Sürekli Kapıyı Açık Gördüğü Zaman Apartmana Kaçıyor İçeriye Alınca Da Sürekli Miyavlıyor 6Ayl

duyguerdgn

Kapı açık olduğu zaman apartmana kaçıyor ve içeriye aldığım zaman sürekli miyavlıyor 6 aylık ankara kedisi

4 CEVAP

MOGU

kızgınlıkta mı yapıyor yoksa her zaman mı?

MOGU

kızgınlıkta olma ihtimali yüksek, benim kedim de sadece kızgınlıktayken evden çıkmaya çalışıyor.

duyguerdgn

Yeni olmaya başladı daha önceden yoktu

suledoruk

Merak ettiği için de olabilir kedim kısırlaştırıldı ama bizimki hala açık kapı gördüğü an kaçıyor apartmana