Yavru Kedi İçin Balıklı Mama Tavsiyesi ?

busenrsila

Arkadaşlar kedimin maması şuan rc mother and baby cat fakat değiştireceğim severek yemiyor zaten . N&D tavuklu narlı aldım onu da hiç yemedi . Galiba tavuk sevmiyor diye düşünerek balıklı mamaya geçmeye karar verdim.Tavsiyesi olan deneyen memnun kalan varsa önerilere açığım 😊

4 CEVAP

mishapamuk

Naturea Somonlu, biz kullanıyoruz gayet memnunuz.
Naturea da yaş ayrımı yok. Tüm yaşlara uygun.

Buketkazan

Nd'nin Balıklı yavru mamasi çıktı bizimki cok sevmişti gelen numuneyi araştırabilirsiniz:)

Tekirvenusi

La cat dene kesinlikle hatta numunesi var burda (petlebi)95 krş numune alarak deneyebilirsin süper bir mama 'LA CAT

busenrsila

Çok teşekkür ederim 🙏🏻