Kedi Eve Kaka Yapiyor

Sut_lac

Yaklaşık 20 gündür geçici baktığım anne kedi ve yavruları var evde. Sahiplendirene kadar bakıcam. Dün eski ve açık kum kabını ve kumu değiştirdim. Kapalı kum kabı ve cok daha kaliteli bir kum döktüm. Fakat Bugün bi baktım etrafa çiş ve kaka yapmış bu duruma nasıl çözüm bulurum?

3 CEVAP

Sut_lac

Kum kabının üst kapağını açık bırakmak çözüm olabilir mi?

emreovec

Kapaklı kum kabı ise güçleri onu açmaya yetmiyor olabilir. Üstünü açın.

aylinceyda

Kapalı kum kabına alışmaları için ilk başlarda ön kapağı açık bırakmanız daha iyi olur. Birkaç gün geçtikten sonra kapağı kapatırsanız sorun yaşamazsınız.