Kedimin Gozu Sisti

Arkadaslar kedimi disari cikarmistim 3 gun önce baska kedi gözunun altini cizdi sisti bugunde kustu napabilirim gozu icin

6 CEVAP

milodelisi

Nasıl önemli bir şey olmasın. DIşarıdaki kedinin tırnaklarının mikropsuz olma garantisi asla yok. Çok çok büyük ihitmalle tırnağında mikrop vardı ve sizin kedinizi tırmalıyınca mikrop oraya bulaştı. Hatta şiştiyse enfeksyon kapmıştır, kusması bu sebeptendır. Çok acil vet görmeli.

Duman14

Dışarıda ki kediden bahsediyor yalnız dışarıdaki kedilerin düzenli manikür pedikür falan gördükleri yok tırnaklarında mikrop varsa bulaşmıştır işte

SedaSD

Kustuğunda rengi nasıldı?

Tsubasa9

Kusması başka bir şeyden dolayı olabilir. Gözü için eczaneden gör merhemi alabilirsin.Önemli bir şey olduğunu sanmıyorum.

Tsubasa9

tırmıktan ciddi bir şey olsaydı ben ve kedim şimdiye kadar çoktan ahirete intikal etmiştik!

kediyildiz

Kedinin tirnaginda mikrop varmış bence veterinere götürün o uygun bir ilaç verir