Görseldeki Mamalardan Kullanan Var Mı ?

Telanurrr

  1. Soru : Arkadaşlar 4 aylık oğluma reflex yavru kuru maması veriyorum en baştaki içeriği sizce nasıl kullanan memnun mu ?

  2. Soru : Diğer görseldeki resimler büyük kedi maması karıştırıp verebilir miyim iyi mi ?

10 CEVAP

hikmet987

reflex tuzlu böbreğe zarar diğerlerini bilmiyorum

Maddi durumunuz el vermiyorsa prochoice bunlardan daha iyi fotodaki mamalar sağlıklı değil ama bunları alabiliyorsaniz haftada birkaç kez tavuk haşlama takviyesi de yapabilirsiniz

mihriii

merhaba yaş mama olarak me-o,nd,gimcat,nutri feline,animonda,felicia,schesir'e bakabilirsiniz

golsahyildirim

  1. Schesir, N&D, Natura, Felicia, Me-O gibi yaş mamalara bakabilirsiniz. % kaç et var, ne eti, açıkça yazılı bu yaş mamalarda.✨

  2. Bu iki mama da orta kalite denilecek mamalar değil, içeriği sıkıntı yaratabilir. 😞Maddi olanağınız varsa Prochoice, Felicia, Bonacibo gibi orta kalite+temiz çerikli mamalara bakmanızı tavsiye ederim, fiyat-performans mamalar.👍🏻

Her iki markadaki mamalar da uygun bütçe mamalarını. Ben sokaktaki kediler için Paw Paw alıyorum bayılarak yiyorlar. Reflex de benim çok sevdiğim bir mama tam ona geçecekken bizimkinin sindirim sıkıntısı çıktı geçemedik. Reflex bence fiyatına göre gerçekten iyi sadece arada bir etle desteklerseniz iyi olur bence.

Telanurrr

Reflexi severek yiyor çok yorum okudum tuzlu olduğunu kimse yazmamıştı

Telanurrr

Veterinerimiz ne evden nede yaş mama olarak hiçbir şey vermemizi söyledi ama o kadar zayıf kaldıki hasta olacak diye korkuyorum daha hiç yaş maması vermedim yaş mama olarak ne önerirsiniz

golsahyildirim

  • Yetişkin kedi mamalarında analiz değerleri daha düşük ve taurin miktarı daha az, kediniz 4 aylık olduğu için yetişkin maması vermeniz takviye eksikliğe neden olacaktır.😞

Tekirvenusi

Bence paw paw kullanmayın

emreovec

Görsellerde bir mama göremiyorum :)