Kızgınlık

Kedisever80

Arkadaşlar kedim 3-4 haftadır Kızgınlıkta İlk başlarda sadece Erkek Kedilerle kavga ediyordu. Şimdi bir dişi kedi bulmuş 3-4 gündür eve gelmiyo zorla getiriyorum Mama Veriyorum yemiyor yada az birşey yiyor gidiyor. Eve Alamıyorum çünkü 5 dk'da bir içeri işiyor. Ne zaman biter bu kızgınlık?kızgınlık bitince düzelir mi. Eski kedimde Böyleydi Son gidişinde geri gelmedi Bu kedimde öyle olurmu?

4 CEVAP

Uzmo

Kizginligi bitince kisirlastirirsaniz bir daha bu problemi yasamazsiniz :)

Kedisever80

Arkadaşlar belediyeler ücretsiz kısırlaştırma yapıyormu sokak kedisi diye götürsem

mihriii

geri dönmeyebilir hastalık kapabilir eve varsın işesin kedinizden daha mı önemli

Cimbom111

Benimde 1 erkek kedim var o da aynı şekilde evin her yerine işiyordu birkaç kere kaçtı baş edemedim yani mecbur kısırlaştırmak zorunda kaldık