Kedi Kısırlaştırma Kan Testi Mecbur Mu

kaanpolat

10 aylık dişi kedim yarın kısırlaştırma ameliyatı olacak ameliyat fiyatı kan testi olmadan 900 TL imiş kan testini 3 ay önce yaptırmıştım temiz çıkmıştı tekrar yaptırmalımıyın

4 CEVAP

Buketkazan

Değil, bulunduğum yerdeki veterinerlerde kan testi yapabilecek ekipman yok ve testsiz kısırlaştırma uygulanacak kedime.
Ama bu doğrusu demek de değil maalesef, konuşup daha uygun biyer araştırmayı deneyebilirsiniz

Ayseenur10

Bulunduğunuz konumu yazarsanız tavsiye gelir belki

kaanpolat

İstanbul etiler de pupilla veteriner kliniğiniğin de

baranertaga

Bence yaptırın. Belki anesteziyi kaldıramayacak bir rahatsızlığı vardır.