Kedim İçin Tarak Önerirmisiniz

Kedim tekir tüyleride normal kedilere gore daha kısa ama bu aralar bıraz fazla tüy dokuyor tarak onerınız varmı furminatore baktım ama jilet gibi birşey sanırım tüyleri zaten az kesilsin istemem bide vitaminler işe yararmı tüyleride cok sertleşti son zamanlarda cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

6 CEVAP

Havanese_Siri

furminator kesmiyor diye biliyorum

catburak

Furminator kesmiyor en düşük dökülme ihtimali olan bir tüyü bile alıyor.Bu yüzden etkili bir tarak ve sık kullanmak kedinin canını acıttığı için 15 günde 1 kullanılıyor :)

onurcetin

ortalama biir tarak işinizi görür bence 20 liradan fazla vermeye gerek yok

Gumball

Furminator kullaniorm uzun tuylu bir kedim var, canini acittigini dusunmuyorum, zaten taramiyormus gibi kayiyor tuylerin uzerinde, ucu keskin deil fotograf yaniltiyor bende oyle sanmistim

Gumball

Ayrica tuy dokme mevsimi oldugunu soyluyorlar ama ben her canlinin tug dokme zamaninin farkli oldugunu dusunuorm, ornegin gumball kisin cok fazla doktu, su an furminatorle tatiyorum cok az tuy topluyor

Havanese_Siri

mevsimsel tüy dökme sıcaklık değişiminden kaynaklanır