Kedim Kusucakmis Gibi Oluyor Acil Cevap Lazım..

Kedim öksürüyormu yoksa kusuyormuş gibi oluyor ve bu hemen bitmiyor baya sürüyor sonra yavaşlıyo ve duruyor neden oluyor bilmiyorum yardım eder misiniz?

5 CEVAP

Cimbom111

Uzun tüylü bir kedi ise tüy yumağı birikmiş olabilir onu çıkartmaya çalişiyordur
Malt verin hafta 1 kez 1 cm falan
Aman çok vermeyin ishal olur sonra

Kedisever80

Boğazına birşey kaçmış olsa Hırıltılı ses çıkarırdı. Benim Kedimdede oluyor. Yuttuğu tüyleri çıkarıyor herhalde.

ecewozcan

kediniz kac aylik

suledoruk

Yabancı cisim yutmuş olabilir mi çıkarmaya çalışıp çıkaramıyordur belki

Cimbom111

Ama eğer ciğerlerindem öksürüyor gibise veteriner hekime gotürün çünkü kendi kedim bi ara çok oksürüyordü baya ama antibiyotik iğneleri vurmuşlardı