Bütçe Dostu Kedi Maması Önerisi Verir Misiniz?

elifcerenaa

Daha önce 4 aylık kedim için reflex'in kitten mamasını kullanıyordum. Biraz araştırınca hakkında pek iyi şeyler duymadığım için başka bir mamaya geçmek istiyorum. Şu an yavru. Açıkçası kilosu 150-200 TL olan mamalardan alamıyorum. ProArt adında bir marka buldum fakat hakkında bir yazı bulamadım. Yetişkin olunca da Golosi kullanmayı düşünüyorum. Kullananlarınız var mı bu markaları ve eğer iyi markalar değilseler birkaç bütçe dostu marka önerisi verir misiniz?

7 CEVAP

Gmz91910

Golosiyi gecen arkadasim önerdi sanirm icerik olarakta iyi deneme imkanim olmadi henuz

asrayildrm

felicia uygun fiyatli ve nispeten iyi ucuz mamalara göre bence.

Sudekilic

Felicia ve Prochoice öneriliyor ve yorumlar da olumlu

Sudekilic

Felicia ve Prochoice öneriliyor ve yorumlar da olumlu

elifemekci

Mystic, felicia, prochoice önerebiliriö

elifcerenaa

Cevaplar için teşekkür ederim. Yeni paketi önerilerinizden almaya çalışacağım :)

ezobarol

mystic almayın benim kedimi eski mamayla karıştırarak vermiş olmama rağmen ishal yaptı