Kedisine Nazar Değdiğini Düşünen Var Mı :)

Blackcat34

Arkadaşlar selamlar herkese. Ben bazen kedime nazar değdiğini düşünüyorum komik gelecek belki ama :D böyle düşünen var mı ? Ben ya da eşim ne zaman kedimizle ilgili paylaşım yapsak deliriyor sanki.

17 CEVAP

Buse_0

Evet değdiğini düşünüyorum açıkçası, bizimki biraz sakar yattığı koltuktan düşüyor. Bende o yüzden sürekli okurum 😂

Catworldd

Ay kesinlikle ben, fotoğraftaki kedimin gözlerini öve öve sevmiştim ama nasıl sevmek kedinin 2 gün sonra sol gözünde enfeksiyon oluştu. :((