Kedisine Nazar Değdiğini Düşünen Var Mı :)

Blackcat34

Arkadaşlar selamlar herkese. Ben bazen kedime nazar değdiğini düşünüyorum komik gelecek belki ama :D böyle düşünen var mı ? Ben ya da eşim ne zaman kedimizle ilgili paylaşım yapsak deliriyor sanki.

17 CEVAP

Ecemecme

Düsünmediğim an yok ki 😄 kedi koltuktan düşse asla şapşallığından demem nazardan bunlar hep derim :)))

Blackcat34

:)) nazardan korusun Allah bütün minnoşları

emreovec

Maşallah dediği 3 gün yaşayan bir akrabam var. Daha ilk görücü gelmesinin peşine idrar enfeksiyonu oldu.

Blackcat34

Elemtere fiş kem gözlere şiş 🧿 gerçekten öyle oluyor kanıtlandı bu artık :)

maviboncuk07

Çevremdekiler dalga geçer hatta :) gerçi ben yüzde yüz eminim nazar değdiğine de neyse

ZehraBulutt

Değiyo tabi, okuyun çocukları :)

tugbatugba80

ALLAHTAN ANNEM DİN K. HOCASI
2 DK YA BIR NAZAR DUASI OKUTUYORUM KEDIME 😅😅😆

Anonymus179224

Paylaşım yapmadığım için düşünmüyorum ama yapsaydım büyük ihtimalle düşünürdüm :)

mihriii

ben de değcek gibi düşünüyorum en tatlış bulduklarımı paylaşmıyorum dşmdğdmd

suledoruk

Hnajanaj aynısını düşünüyorum hatta sık sık nazar duası falan okuyoruz

Uzmo

Ben de dusunuyorum, hep arkadaslarim falan gorup ay ne tatli diyince bi geriliyorum, hep de asilardan sonra hic halsizlik istahsizlik yasamadi diye sevinip soyluyodum sonra 5 gun ishal oldu...

duyguerdgn

Bende kedimi paylaştığım zaman sürekli ya hasta oluyor ya da farklı şeyler oluyor çoğu arkadaşımdan geri bildirim aldım paylaşma nazardan oluyordur diye artık paylaşmıyorum bende çünkü tam 3 hafta veterinerden çıkamamıştık 😔

sshiva

Evet düşünüyorum.Aşıdan sonra hiç halsizlik çekmedi dedim 10 dk sonra yattı 5 saat aralıksız uyudu. Aşıya giderken taşıma kabımız kırıldı. Hiçbir şekilde kakasına basmayan kedi kakasına basar oldu. Bende sürekli okumaya çalışıyorum.
Çocuklarımızı Allah kem gözlerden korusun❤

Berrefilizzz

Ben her instaya attığımda bağıra bağıra koşmaya başlıyor bizde nazardan olduğunu düşünüyoduk yalnız değilmişiz

Oqrenerde06

biz ne zaman paylaşsak durgunlaşıyor nazar değdiğini gerçekten düşünüyoruz... Eskisi kadar paylaşmıyorum gözu olanın gözu cıksın :D