Gençlik Hastalığı

selinlilaaa

gençlik hastalığı ile ilgili bilgi verir misiniz belirtileri nelerdir ?

3 CEVAP

Cook

Halsizlik,ishal,kanlı ishal(bu hastalığın son aşamalarına doğru görünüyor bildiğim kadarıyla),karında sıvı birikmesi bu sebeple de kamburunu çıkarıp oturma,en belirgin belirtilerinden biri iştahsızlık(şöyle bir iştahsızlık mama yemek istemesi fakat yiyememesi,mama tabağını koklayıp vazgeçmek ya da mama tabağına kafayı koymak. Gençlik hastalığı olabileceğinden şüpheleniyorsanız en kısa zamanda kan testi yaptırmaya götürün,erken müdahalede kurtulma şansları daha yüksek oluyor

selinlilaaa

güncel

selinlilaaa

güncel