Haftada Bir Çiğ Et Versem ?

Herkese merhaba. Kedilerime haftada bir iki çiğ et versem zararı olur mu acaba? Fikir verir misiniz? Haşlıyorum tavuk ciğer bıktılar yemiyolar. Hepsini çöpe atıyorum. Biri veteriner obezite kedi maması kullanıyor. İçeriği o kadar kötü ki yavrum tavuk olup gıdaklıcak yakında. Beslenmeleriyle ilgili çok endişe duyuyorum hep kuru mama da yazık hayvancıklara. 3 gün dondurucuda bekletip veriyim diyorum ne dersiniz

16 CEVAP

@Betullsusam Sokak kedisi ev kedisi yorumunuza anlam veremedim şuan. Sokaktakilere çiğ et vermiyorum nereden çıkardınız. Evdeki kedilerime vermeli miyim diye fikir alıyorum