Kedim Sürekli Gırlıyor Hiç Susmadan Daha 2 Aylık Olmadı Sizce Neyi Var

ayselkuss

Arkadaşlar lütfen yardım edin daha dün eve geldi ve sürekli olarak gırlıyor titriyor üşüyor mudur evde kalorifer yanıyor her yer sıcak su torbası

5 CEVAP

eve getirmeden önce bi vete gidip genel muayene yaptırdınız mı? eğer bi sağlık problemi yoksa ilk gün için normal aslında.

ayselkuss

haydangelenadam zaten veterinerden almıştım

Havanese_Siri

korktuğu için titriyor olabilir

Duman14

Gırlama boğazından geliyorsa kendini sevdirmek istiyor olabilir

Mırlamaktan bahsedıyosunuz sanırım severken veya kucagınızdamı yapıyor motor tarzı bir ses ise mutlu olduklarında yapar bunu kedıler internete kediler neden mırlar yazarsanız daha fazla bılgı alabılırsınız