Bu Doğalmı? Korkuyorum. Lütfen

berkeozdede

Arkadaşlar kedim kafasını seversem veya kulağı birşey dokunduysa Kafasını Sirkeli yor Hafifçe. Ve bazen yemek yerken. Ama kaşımıyor. Piresi yok. Mantar veya kulağında akıntı yok. Sizce bu normelmi?

7 CEVAP

Betullsusam

Bunda herhangi bir sıkıntı yok kediler genelde tüylerine dokunulmasından, tüylerinin bozulmasından hoşlanmazlar. Saatlerce kendilerini dilleriyle hem steril ederler hem de dillerinin üstünde ki dikenimsi yapıyla tüylerini taramış olurlar. Bi de kafasından sevilmek istemiyor olabilir.

Ecemecme

Bence sen biraz fazla evhamlısın 😊 benimki de neresine dokunsam orayı yalayıp temizlemeye başlıyor. Çok kafana taktıkça negatif ne varsa çekiyorsun üstüne

pablopicasso

Rahat olun istemediğini böyle belli etmeye çalışıyor. Hele ki yemek yerken rahatsız edilmekten asla hoşlanmıyorlar. O yüzden mama ve su kabını bile evin sakin alanına koymayı tercih etmek en doğrusu.

berkeozdede

Başka cevap

berkeozdede

Offff

berkeozdede

Ya kafa sallaması normelmi kaşıntı yok ama. Arada yemek yerken kendini yalarken azıcık kafasını sallıyor.

pablopicasso

Rahat olun sizin kedinize özel bir durum değil