Kedim Alerji

Maskeli

Arkadaşlar 4 yaşındaki bir kediye zyrtec şurup ne dozda verilmeli bilen varmı acaba 🤗

6 CEVAP

Superisi814

Merhaba,
Kedinie neden .yrte verieksini merak ettim.Ben arı sokmasında kullanmıştım.Veterinerin 5 mg. dediğini hatırlıyorum.Ama teyi etmelisini. en aından bir yıldır kullanmadım.

Superisi814

Pardon başlığı şimdi gördüm, sorumu geri çektim..Ben acil durumlarda kullanmıştım.Veterineriniden teyit edin lütfen..

Maskeli

Benim kedim mantar oldu iki kere aşı yapıldı yani mantar aşısı buna rağmen iyileşemiyor travazol krem oceral sprey ve ketoral krem dönüşümlü kullandım Hatta dış parazit damlasıda önerdiler kullandım ama geçmiyor internetten araştırdım zrytec alerjiye iyi geliyormuş diye bende eczaneden aldım belki alerjik sebepten olmuştur diye bilemedim ne kadar verileceğini Veterinerlerde dünya para alıyorlar test yapalım dediler ama bütçemiz yetmiyor...

suzangler

Biz zamanında 2mg kullanmıştık 2,5 yaşında 4 kilo kediye.

Maskeli

Kaç gün kullandınız acaba rahatsızlık ortadan kalkana kadarmı...Ayrıca bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler...Zor bir durumdayım

suzangler

Bir hafta demişti veteriner