Kedi Kumu

Pasakeyfi

Anket

Sani cat
(9 oy)
Pro line
(11 oy)
Toplam (20 oy)

Pro line mı, sani cat mi?

Yorumlara da yazarsanız sevinirim😊😊

11 CEVAP

sanicat kullanmadım o yüzden kıyaslayamayacağım.Ama şuan proline kullanıyorum ve yeni kuma geçeceğim bir kaç gün sonra proline topaklanması iyiydi kokuyu hapsetmiyor çok fazla tozutması var.Son zamanlarda ikinci paketin sonuna geliyorum ve topaklanması iyi olmuyor parçalanıyor.

Seyma1nur

Kristal kum alınız daha iyi ham daha idareli gidiyor ama öbür kumlardan 10 TL falan daha pahalı ama onlardan daha fazla iyi gidiyor

gato

Sanicat kullanmadım hiç ,ama proline dan başka da hiç kullanmadım. Proline'ın fiyat performansı çok iyi.

Pasakeyfi

Teşekkür ederim

Pasakeyfi

@82828383 proline yazdım tozutma seviyesi minimum yazıyordu ama bütün kumlar tozutuyor sanırım. ben goldlife kullanıyorum kumda mı iş yok kürekte mi bilemedim😊😊

anjq

proline bilmiyorum ama sanicat'te topaklanma ve koku problemi yaşadım.

MinikPati191

Sanicat hiç memnun kalmadım, kedimin patileri bembeyaz oluyor kumdan çıkınca çok tozuttuğu için. Topaklanması biraz bekleyince daha iyi oluyor ama yapar yapmaz almaya kalkınca çok parçaya bölünüyor. Proline da kullandım sanicate oranla çok daha iyiydi

MinikPati191

Sanicat hiç memnun kalmadım, kedimin patileri bembeyaz oluyor kumdan çıkınca çok tozuttuğu için. Topaklanması biraz bekleyince daha iyi oluyor ama yapar yapmaz almaya kalkınca çok parçaya bölünüyor. Proline da kullandım sanicate oranla çok daha iyiydi

Gizemmii

Ben ever clean kullanıyorum alerji yüzünden çok pahalı ama hak da etmiyor değil açıkçası. Ama okuduğum arkadaşların yorumlarında vancat aktif karbonlu kumu çok öneriyorlardı bir bakabilirsiniz :)

ma2

Biz de cok koku sorunu yaşadık hem burun turmadan kum temizleyemiyorduk hem de çocukların da üstüne siniyordu
Paticat
Reflex
Vancat aktif karbon
natural bastet ve
bigcat kullandım.
İki kumdan cok memnun kaldım :
Topaklanma ve koku tutma açısından vancat aktif karbonla aşk yasiyorum. Ama her gün çöpe gitmeye üsendigimden topaklanan çam peletine (Big cat marka) gectim. Koku konusunda o da iyi fakat topaklanma açısından bentonit kumlar kadar değil tabiki :)

Pasakeyfi

Herkese teşekkür ederim