Ben Kedi Sahiplenmek İstiyorum Ancak Ulaştırma Hakkında Bilgiye İhtiyacım Var

Olduğum şehirde istefdiğim kedi türü olmadığı için şehir dışından getirmek zorundayım bu yüzden kedinin bana ulaştırılması hakkında bilgi edinmek istiyorum . Yardımcı olursanız sevinirim :)
İlgilenen arkadaşlara
Şimdiden teşekkür ederim .

5 CEVAP

kediyildiz

Çevrenize yakın yerlerde yokmu acaba yada sokaginizda

onurcetin

Thy pet kargo ile getirtmeyi düşünebilirsiniz bence

rabiaari

Hangi tur? Ve hangi sehirdesiniz acaba

Pet nakiller var ... şahsi fikrim istedipiniz değilde yuvaya muhtaçları alıp besleseniz