Mama?

Pasakeyfi

Anket

Acana
(18 oy)
Molly
(0 oy)
Brit care
(2 oy)
Prochoice
(1 oy)
Toplam (21 oy)

Prochoice mi, acana mı, molly mi, brit care mi? 🥳

2 CEVAP

tuuceakboga

efendım molly ve prochocie kalitesiz mamalardır britcare orta ve yuksek sevıyelı alacagınız serıye baglı (ıcerık olarak ) mama cesıtlerı varken acana genel olarak en kalıtelı markalar arasındadır hangısını alırsanız alın kalitesi cok yuksektır. genel olarak tr ekonomisine bakılırsa acana illa almak zorunda değilsiniz nd matisse mystic veya yazdıgınız britcare gıbı markalar deneyebılırsınız bıraz kedı mamaları hakkında araştırma yaparsanız ekonominize uygun bır mama bulursunuz ve mamalarda hangı içerikler bulunmalı bulunmamalı tarzında kısa bir araştırmanızı tavsıye ederım sıze cunku oylamada yapılan markaların bırbırlerıyle ıcerık ve fıyat olarak bırbırlerıyle alakası olmayışı bilgisiz oldugunuzu gösterıyor

Badismom

Acana'yı alın kesinlikle. Fiyatı biraz pahalı ama içerik açısından çok iyi bir mama. Benim kuzu severek yiyor, sağlığına çok iyi geldi.